תיקון תריסים חשמליים

תריס חשמלי הוא הפתרון המושלם לחנויות עם חלונות ראווה, מוסכים, חדרי אשפה וחניונים.

ניתן להפעילו בצורה אוטומטית על ידי שלט רחוק או באמצעות מתג מפתח.

בחברת מרום שערים חשמליים אנו מתקינים את התריסים על פי התקנים המחמירים ביותר בכדי להבטיח את בטיחות המשתמשים.

תריס חשמלי שקוף הוא הפתרון המושלם לחנויות עם חלונות ראווה.

תריס שקוף מספק הגנה מקסימלית ומאפשר למבקרים להתרשם מהסחורה המוצגת בחלון הראווה כך

תישארו מוגנים ולא תפסידו אף לקוח פוטנציאלי

ניתן להפעילו בצורה אוטומטית על ידי שלט רחוק או באמצעות מתג מפתח.

בחברת מרום שערים חשמליים אנו מתקינים את התריסים על פי התקנים המחמירים ביותר בכדי להבטיח את בטיחות המשתמשים.

לבחור בבעל מקצוע מנוסה ומקצועי

בעל מקצוע אשר מבצע תיקון תריסים צריך להחזיק בתעודות הדרושות ולהיות מורשה ובעל ותק וניסיון בתחום. כמו כן, חשוב לבחור בבעל מקצוע אשר מתמחה בביצוע התקנת חלונות והרכבת תריסים מגוונים (כמו למשל: תריסים בלגיים, תריס סורג, תריס אור מרחף, מבצע התקנת ארגז תריס נסתר וכו') ומתמחה בתחום תיקון תריסים (מבצע תיקון תריסים חשמליים, תיקון מנוע חשמלי לתריס, תיקון רצועות תריס גלילה וכו').

נוסף על כך, חשוב לבחור בבעל מקצוע אשר מוכר תריסים אשר עשויים מחומרים איכותיים בלבד, גובה מחירים הוגנים, מספק שירות באזור בו אתם מתגוררים ומספק אחריות מלאה על עבודה. כמו כן, יוכל טכנאי תריסים בעל ניסיון וותק לספק ייעוץ מקיף ולסייע לכם בבחירת תריסים מעוצבים לדירה, בחירת תריסים ווילנות לבית ועוד.

איך למצוא מתקין תריסים איכותי?

אם אתם מעוניינים לקבל שירות ממתקין תריסים וחלונות איכותי, תוכלו לפנות אל הסביבה הקרובה שלכם- אל בני המשפחה, החברים או המכרים ולבקש מהם חוות דעת על מתקין תריסים מקצועי. כיום מחליטים אנשים רבים להחליף את התריסים הישנים שלהם בתריסים חדשים כך שסביר להניח שתוכלו לקבל המלצות ללא בעיה.

כמו כן, תוכלו למצוא מתקין תריסים באמצעות האינטרנט, כל מה שתצטרכו לעשות יהיה להקליד את המשפט: "מתקן תריסים מומלץ" ותמצאו מגוון אתרים של בעלי מקצוע פוטנציאליים.

חשוב מאוד לבחון את נותני השירותים- לבדוק מהו הוותק והניסיון של כל בעל מקצוע, לבדוק אילו סוגי תריסים הוא מתקין, האם הוא מספק אחריות, האם הוא מבצע תיקון תריסים, באילו אזורים הוא מספק שירות, האם הוא עובד במשך 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע, האם הוא גובה מחירים הוגנים והאם האתר שלו מכיל המלצות של לקוחות.

אופציה נוספת תהיה לערוך בדיקה בפורומים.

גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על מתקין תריסים אשר משווק מנוע לתריס חשמלי, מתקין תריסים מפלסטיק או תריסים מעץ וכו', יוכלו להמליץ לכם על מתקן תריסים מקצועי אשר מבצע את העבודה באופן יעיל ועובד באזור בו אתם מתגוררים ויוכלו לענות לכם על שאלות רבות, כמו למשל: "כמה זמן לוקח להתקין תריס חשמלי?", "האם תריסי העץ משתלבים בצורה הרמונית בבית בעל סגנון מודרני?" "האם כדאי להתקין תריסי פלסטיק?", כמה עולה תיקון תריסים? (תוכלו להקליד את המשפט: "תיקון תריסים השוואת מחירים" בשורת החיפוש ולמצוא תשובות בעצמכם) ועוד.

מומלץ שלא לפנות אל מתקין תריסים אשר גובה מחיר נמוך מידי ביחס למחירי השוק משום שהוא עלול לבצע את העבודה באופן שאינו מקצועי, לא לספק אחריות או לשווק תריסים שאינם איכותיים ועמידים, בצורה זו יהיה עליכם להחליף את התריסים לאחר זמן קצר.

לאחר שתבדקו כמה מתקיני תריסים שונים, תערכו השוואת מחירים וכו', תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה וליהנות מתריסים איכותיים ועמידים אשר יחזיקו מעמד למשך זמן רב.

 תיקון תריסים חשמליים,ידניים,והזזה!

 תיקון תריסים חשמליים,ידניים,והזזה!

לתיקון תריס חשמלי, ידני  צלצל עכשיו,
בעל מקצוע אחראי ומקצועי אקספרט סומפי מומלץ.
מנוע סומפי תעודת אחריות 5 שנים!      

                                 

12 חודשים ראשונים אחריות המתקין,על ההתקנה רשום בחשבונית!
מבצע שדרוג תריסי גלילה ידניים לחשמליים!
שידרוג תריסי גלילה ידניים לחשמליים,לתריסים בחדרי שינה,
למנוע סומפי,מינימום 3 מנועים.
המנוע מתאים לחלונות סטנדרטים בחדרים למשקל תריס  עד 15 ק"ג.
העבודה מבוצעת על ידי מתקין מנוסה,מומחה מומלץ סומפי ,כולל התקנה,ללא חיבור לחשמל.
5 שנים אחריות למנוע בתעודה,12 חודשים ראשונים אחריות של המתקין   רשום בחשבונית.
צלצלו עכשיו והזמינו בעל מקצוע 

תיקון תריסים חשמליים שלב משוך!

את התריסים החשמליים האלה אני כן יציע ללקוחותי שלב לתריס חשמלי משוך 
שלב מצויין וחזק,שיבצע את עבודתו שנים רבות ללא תקלות.

תיקון תריסים חשמליים שלב אור!

תריסים חשמליים נהדרים המרווח בין שלבי התריסים החשמליים גדול,
ומאפשר חדירת אור ואוויר,מומלץ לחדרי שינה.
וכמובן בעזרת מנוע אוקסימו של סומפי בעיני התריס החשמלי הזה מושלם.

התקנת תריסי גלילה חשמליים חדשים מחומרים מעולים.

אביזרים לתיקון תריסים.
התקנת תריסי גלילה חשמליים


בתריסים חשמליים כמו בכל מוצר אחר יש אכויות שונות,
המחיר בעצם ישקף איזה סוג של תריסים חשמליים קיבלתם,
עצתי אתם רוצים להזמין תריסים חשמליים תעשו סקר שוק מקיף,
וחפשו את התריס החשמלי הטוב.ולא את הזול.
תיקון תריסים חשמליים שלב מוקצף!
את התריסים החשמליים עם שלב מוקצף אני לא היתי מציע לכם.
תיקון תריסים חשמליים וידניים שלב פלסטיק
תיקון והחלפת רצועות(חבל) ל תריסי גלילה ידניים לבית!
החלפת מנגנון רצועה למנגנון מנואלה בתריס גלילה ידני.
החלפת מנואלות לתריסי גלילה חשמלי או ידני!
חידוש תיקון תריסי הזזה חיסכון בהוצאה הכספית!
תיקון נעילות תריסים ו חלונות כל הדגמים.

התקנת תריסי הזזה חדשים מחומרים מצוינים.

תיקון והחלפת שלבים  תריסי הזזה!
עד 20 שנות אחריות לשלות לבלאי מהשמש
ההדגשה של אחריות לשלות של התריסים בגלל שבסוג הפשוט,
התריסים שוב יתקלקלו לאחר שנתיים אולי שלוש אז חבל.
תיקון והחלפת גלגלים מנופים וסגרים בתריסים!  
תיקון והחלפת שלבים פגומים לתריסי גלילה ידני וחשמלי!
שידרוג שלבים  לשלב אור בתריסים חשמליים!
שירות תיקונים ל תריסים וחלונות הזזה!
ייצור תיקון ו הרכבת תריסי גלילה חשמליים!
מנוע אכותי ל תריסים חשמליים מנוע סומפי!
תיקון רשתות ליתושים. 
קטגוריות פופולאריות
  • דלתות אלומיניום
  • חלונות אלומיניום
  • מעקות אלומיניום
  • עבודות אלומיניום
  • פרגולות אלומיניום
  • תריסי אלומיניום
  מוסמך סומפי מומלץ!שירות***** מהיר, מקצועי ואדיב!!!!
  

תקנות התקנת פרגולה למרפסת

תקנות התקנת פרגולה למרפסת

בעבר היו חוקים די נוקשים לגבי בניית פרגולה בחצר ובכלל לגבי תכנון, בנייה והגשת תכניות לוועדות השונות. היום בזכות הרפורמה אותה מוביל משרד הפנים יש לא מעט תכניות אותן הוועדה המקומית יכולה לאשר ועל פי חוק מהרגע שהוגשה התכנית (תלוי בסוגה), יש לקבל החלטה בתוך 8-12 חודשים. ב- 1.8.14 נכנסה הרפורמה לתוקף מה שאומר שהציבור יוכל לבנות מחסן, גגון, פרגולה, סוכך צל, גדר, שערי רכב ועוד ללא אישורים מיוחדים.

אין ספק כי בין התוספות הפופלאריות בקרב הקהל הישראלי היא הפרגולה אותה כולנו מכירים בין אם לצורך הצללה, אירוח או נוי. לפרגולה יתרונות רבים הן בהיבט הפרקטי והן בהיבט העיצוב. מעוניינים להתקין פרגולה במרפסת ביתכם כדאי שתדעו אחת ולתמיד מהן התקנות החלות לגבי התקנת פרגולה למרפסת.

למאמרים נוספים בנושא:

ראשית כלחשוב להבין כיצד משרד הפנים מגדיר פרגולה – מצללה.

 

פרגולה הינה מבנה העשוי מחומרים קלים ואינו משלב קירות. למעשה מדובר במאין סוכך אשר נבנה לרוב מחומר האלומיניום או מחומר העץ. את הפרגולה ממקמים תחת כיפת השמיים והיא משתייכת לקטגוריה ״בנייה מצומצמת. תקרת הפרגולה בנויה באופן חלקי ומטרתה העיקרית היא להקנות אזור או משטח הצללה. בין החלקים האטומים בתקרה יש ליצור חלוקה שווה וליצור מצב שבו 60% משטח התקרה פנוי (השמיים חשופים).

דגשים נוספים:

  1. מתי ניתן יהיה לקבל פטור מהיתר ? – כאשר שטחה של הפרגולה אינו עולה על 50 מ״ר או על 1/4 מהשטח שפנוי לבנייה. במידה והפרגולה ממוקמת בחצר הבית על פי חוק אסור שהיא תכסה יותר מ- 1/5 משטח החצר הכולל או לעבור את ה- 15 מ״ר. במידה והפרגולה נבנית על הגג של הבית, שטחה יהיה מוגבל ל- 1/3 משטחו של הגג או לגודל של 10 מ״ר.
  2. איפה הפרגולה יכולה להיות ממוקמת ? – על גבי הקרקע או על גג המבנה, אלא אם כן ההיתר קבע אחרת.
  3. למי צריך להודיע? – יש להודיע לרשות הרישוי תוך 45 ימים מיום ביצוע העבודה שהוקמה פרגולה ולצרף אישור מהנדס קונסטרוקציה שמוכיח כי הפרגולה יציבה ומעוגנת באופן בטיחותי כחוק.

חברת אלום ישראל מתמחה בביצוע ובנייה של פרגולות אלומיניום. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בבניית פרגולה בהתאם לחוקי ההיתר וכך להימנע מבירוקרטיות מיותרות ותשלומים גבוהים לועדה.

שירותי סגירת מרפסות

שירותי סגירת מרפסות

 

 

רשת להרחקת יונים

רשת להרחקת יונים

בטח לא מאט ממחם נתקלתם בבעיית יונים או ציפורים שמלחלחים, מזהמים ועושים לא מאט רעש או גיליתם קן מאחורי החלון הממד או במרפסת שרות שמלאה בצואת הציפורים והיונים, האם זה מסכן את המשפחה? מה עושים? למי פונים?

נכון שיונה היא סמל של שלום, יחד עם זוט היא גם מתרד ריח רעש וניקיון ובנוסף מעבה סכנה לבני האדם בהידבקות מחלות שונות, החשופים ביותר להדבקות במחלות שונות הם הילדים והמבוגרים אז מה עושים? היום ישנם מספר שיטות מרכזיות להרחקת יונים.

רשת נגד יונים – בשוטה הזאת ניתן לגדר חללים כמו מרפסות שרות חלונות ועוד שיטה זאת מאוד יעילה ישנם מספר סוגים של רשתות נגד יונים רשת פוליטילן שקופה עם ציפוי יו וי נגד שמש היא הרשת המומלצת.

דוקרנים נגד יונים- שיטה מאוד נפוצה ויעילה -המשטח שאליו רגילה היונה לנחות הופך להרבה פחות נוח, קיימים דוקרנים מפלסטיק, ודוקרנים מנירוסטה

דחליל נגד יונים- שיטה פחות יעילה אומנם יונה היא חיה לא ל כך חכמה, אבל עם הזמן היא עולה על זה יחד עם זאת ישנם דחלילים שזזים בעזרת רוח או שיטות שונות שהם יותר יעילים.

קפיץ מקפיץ- שיטה זאת מתאימה למעקה ולגגות רעפים זה הוא סליל בצורת קפיץ מנירוסטה שנפרס לאורך וברגע שהיונה רוצה לנחות הקפיץ זז ומפחיד את היונה.

שיטות אלקטרוניות – שיטה שהיא לא תמיד יעילה וגם יקרה יותר בארוב המקרים

מומחה להרחקת יונים

איזה שיטה מתאימה לנו? למי פונים?

יונה היא תמיד תירצה לחזור במיוחד עם היא התחילה לקנן עם לא יהיה גישה למקום הקן אז היא יכולה להישאר בקרבה למקום שזה יכול להיות חלק אחר של הבניין, לכן יש חשיבות רבה לקבל יעוץ מבעל מקצוע לפני הקבלת החלתה שיעזור לגבש פתרון כולל להרחקת יונים מהבניין לצמיתות עם זה בעזרת דוקרנים נגד יונים, רשת נגד יונים, דחליל נגד יונים קפיץ או הרחקה אלקטרונית, אז למי פונים ואיך לבחור בעל מקצוע חשוב לבדוק האם יש אחראיות לעבודה וכמה זמן לבדוק שהחומרים שהוא משתמש איכותיים ותיקנים ושבעל מקצוע מנוסה בתחום.

חברת " "   היא החברה המובילה בתחום הרחקת היונים עם ניסיון רב בתחום שרות אמין ומקצועי אנחנו מאוד אדיבים ושרותים לקבלת ליועץ טלפוני חינם התקשרו אלינו כבר עכשיו