תריסים מאלומיניום

תריסים מאלומיניום באר שבע

אחד ממוצרי הדגל בו חברת אלום ישראל מתמחים הוא תריסים ותריסי אלומיניום. הלקוחות שלנו יכולים לבחור מתוך מבחר תריסי אלומיניום ענק שעומד ברשותנו. כל בעל בית או שוכר מכיר את תופעת תריסי הפלסטיק הנשברים ונושרים בזה אחר זה, התופעה הגיונית וטבעית לחלוטין לאחר מספר שנים. אם גם התריסים שלכם נשברים ונופלים תוכלו להתקשר לחברת אלום ישראל ולקבל פגישת יעוץ עם מיטב המומחים שלנו אשר יראו לכם מבחר גדול של תריסים שמהם תוכלו לבחור. בנוסף לתריסים בחברת פנל אלום מתקינים גם ויטרינות אלומיניום, ויטרינה שקופה, ויטרינה בהירה או ויטרינה כהה, כל הויטרינות מגיעות בשלל צבעים, סגנונות וגודל.

לתריסים מאלומיניום יתרונות רבים על תריסים מעץ:

  • תריסים מאלומיניום ניתנים בשלל צבעים, דוגמאות ועיצובים.
  • תריסים מאלומיניום נשמרים ועמידים לאורך זמן ממושך.
  • תריסים מאלומיניום מותקנים בשיטה מהירה יותר מתריסי עץ

בעיקר היום, תריסים מאלומיניום פופולריים הרבה יותר מאשר תריסי עץ עקב היתרונות הרבים, העמידות והמחיר של תריסים מאלומיניום.

באלום ישראל צברנו ניסיון של כ-20 שנה בהתקנת תריסי אלומיניום. בנוסף תריסים באלום ישראל מגיעה עם 10 שנות אחריות, ובאישור מכון התקנים הישראלי. אנו באלום ישראל נבנה לכם כל גודל של תריסים שבו תחפצו: תריסים גדולים, תריסים לחלונות קטנים, בכל גודל, סגנון ובמבחר צבעים ענק.

אלום ישראל הינה חברה שצברה 20 שנות ניסיון בתחום התקנת תריסי אלומיניום. באלום ישראל תקבל גם אחריות למשך 10 שנים על התריסים, ובנוסף כמובן שכל המוצרים שלנו הינם באישור מכון התקנים הישראלי.
באלום ישראל תקבלו את התריסים המושלמים עבורכם לפי בקשתכם: תריסים לחלונות גדולים, חלונות קטנים, בגדלים שונים, סגנונות ומבחר צבעים מגוון ועשיר.

אלום ישראל – המקום המושלם לעשיית תריסים!

תריסים מאלומיניום