תיקון תריס חשמלי

תיקון תריס חשמלי רק ע"י איש מקצוע מנוסה

תיקון תריסים יש לבצע רק על ידי אנשי מקצועי מנוסים המתמחים בנושא. יש להבדיל בין תיקון תריס רגיל עם רצועות אותו בעלי מקצוע רבים בתחום השיפוצים והתריסים יוכלו לבצע לבין תיקון תריס חשמלי בו נדרשת מקצועיות ברמה גבוהה והתמחות הן בנושא תיקון מנגנון התריס והן בעבודות חשמל. לכן כאשר אתם זקוקים לעבודות תיקון תריס חשמלי מוסמך המתמחה בנושא הוא הפתרון הנכון והבטוח ביותר עבורכם. לתריס החשמלי חשיבות גבוהה בבית ותפקידו להגן מפני חדירת השמש, להצל מפני סנוור וחימום יתר של הבית וכן הוא משמש כשכבת בידוד נוספת התורמת לצריכת אנרגיה נמוכה יותר בקיץ ובחורף. כמו כן, התריס החשמלי נוח  לתפעול ומאפשר לדיירי הבית ליהנות מפתיחת וסגירה קלה של התריס בלחיצת כפתור או באמצעות שלט.

תיקון תריסים בצורה אחראית

 

כאשר מזמינים איש מקצוע לתיקון התריס בבית יש להקפיד על בחירה נכונה על מנת לקבל שירות מקצועי ואיכותי שאינו גורם לנזקים כבדים יותר. המנגנון החשמלי בתריס מורכב ורק בעלי מקצוע המתמחים בתחום יכולים לתקן את התריס. כל תריס סובל ממפגעי הזמן ומדי פעם יש להזמין איש מקצוע על מנת לתחזק את התריס, להחליף גלגלים וצירים שהתיישנו ולתקן או להחליף את המכלול ומנגנון הגלילה. לכן, להזמנת עבודות תיקון תריס חשמלי מוסמך המתמחה בתיקון תריסים חשמליים הוא הפתרון ואין להזמין מתקן תריסים שאינו מכיר מנגנונים חשמליים מכיוון שהוא עלול להסב נזק כבד למנגנון החשמלי, ואתם עלולים לעמוד בפני הוצאה כספית נכבדת ומיותרת.

תחזוקה שוטפת

חשוב לדעת כי תריס חשמלי יש לתחזק מדי כמה שנים ולכן חשוב להזמין כל 3-4 שנים איש מקצוע המוסמך לתקן תריסים חשמליים. במהלך הבדיקה התקופתית יבדוק איש המקצוע את המנגנונים והמכלולים השונים המתקנים בתריס, יאתר תקלות במנגנון התריס ובמנגנון החשמלי ויתקן את הנדרש כך שתוכלו להימנע מתקלות בהפעלת התריס במועד מאוחר יותר ותמנעו מהוצאה כספית גבוהה יותר. חשוב להזמין רק בעלי מקצוע מנוסים ובעלי הכשרה מתאימה המציעים מחיר הוגן, שירות אדיב ואמינות גבוהה.